podbitie

”Podbitie strechy - pre moderný a úsporný dom

Plastové podbitie strechy

Obloženie Siding od výrobcu Gamrat S.A. je kvalitný plastový obklad určený na podbitie striech (krovov). Podhľadový obklad Siding je perfektné riešenie pre trvalé a bezúdržbové obloženie podbitia strechy, verne imitujúce štruktúru dreva. Obchod a sklad Košice.

Farba a štruktúra plastového podbitia

Charakteristika plastového podbitia Gamrat

Strešné podbitie Gamrat Siding ponúkame v dvoch farebných variantoch - obklady verne imitujúce štruktúru a farbu dreva (zlatý dub, orech, winchester, mahagón) a obklady jednofarebné (grafitové, biele, šedé, hnedé, tmavohnedé, čierne). Dosky sú potiahnuté odolnou vrstvou laminátu. Atraktívny povrch a prepracovaný dizajn obkladov umožňuje  perfektné zladenie podhľadov s fasádou, odkvapovým systémom, garážovými bránami a oknami vášho domu. Systém strešných podhľadov Gamrat Siding ponúka estetické a praktické riešenie pre dokončenie vašej strechy, ktoré je aj zároveň cenovo dostupné. Naše podhľady nevyžadujú údržbu a natieranie. 25 ročná záruka v oblasti mechanickej pevnosti materiálu podčiarkuje ich kvalitu a spracovanie.

Predaj a dodanie podbitia

Predaj  a dodanie plastového podbitia mimo Košíc  realizujeme prepravnou firmou na základe objednávky. Pre nacenenie a dodanie podbitia potrebujeme tieto informácie: množstvo dosiek v m2, množstvo obvodových J a spojovacích H profilov v bežných metroch, miesto dodania tovaru. Na základe týchto informácii vieme zákazníkovi zaslať  cenovú ponuku na podbitie aj s dodaním na miesto určenia. 

Farby plastového podbitia

Rozmery dosiek a montážných profilov plastového podbitia Gamrat

Hrúbka dosky: 12 mm, čistá krycia šírka lamely po zakliknutí je 203 mm, dĺžka: 3000 mm - plocha jednej dosky je 0,609 m2. Obvodové J a spojovacie H profily sú vyrábané v 3 m dĺžkach.

Montáž plastového podbitia

Podhľadové obklady sa prichytávajú o drevenú  konštrukciu. Vzdialenosť medzi podkladovými latami by nemala byť väčšia ako 40 cm. Väčší rozostup sa neodporúča z dôvodu možného prevesenia obkladu. Dosky a profily sa upevňujú pomocou klincov alebo skrutiek, ktoré pri zmene teplôt nemajú zabrániť pohybu dosiek. Pre správne zabezpečenie vetrania strechy pri obložení dosiek kolmo ku streche sa odporúča, aby sa po piatich kusoch plného obkladu vložil obklad vetrací - perforovaný. Pri vodorovnom obložení voči streche sa odporúča, aby každý tretí obklad bol vetrací. Obklady sa do seba upevňujú systémom zámkov, ktoré do seba zapadajú a tvoria tým pevný a celistvý celok. Systém obloženia Siding je určený na podbitie striech, nie je určený na plochy, ktoré sú vystavené priamemu slnku. Plastové podbitie sa má skladovať vo vodorovnej polohe, pod strechou - nemá sa skladovať na miestach vystavených priamemu slnečnému žiareniu. Teplota skladovacieho priestoru nemá presiahnuť 50 °C. 

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku:

Kontakt: PROFILEXAN s.r.o. Južná trieda 117, Košice, mobil: 0905 406 838, tel.: 055 6986 333, email: info@profilexan.sk, web: www.profilexan.sk 

       VÝHODY PLASTOVÉHO PODBITIA

  • čistá a suchá montáž (montáž aj pri nízkych teplotách)
  • nízka hmotnosť (nezaťaží strešnú konštrukciu)
  • atraktívne farby a vierohodný vzhľad dreva
  • bezúdržbový systém (nevyžaduje dodatočné natieranie)
  • vysoká odolnosť proti dažďu, snehu, vlhkosti, pliesňam, hubám, hmyzu
  • zaisťuje vetranie strechy
  • vynikajúci pomer ceny a kvality
  • 25 ročná záruka v oblasti mechanickej pevnosti !
podbitie