prístrešky, svetlíky, Košice

Prístrešky a svetlíky

Dosky z polykarbonátu pre rovné a oblúkové zastrešenie prístreškov, svetlíkov, altánkov, pergol, terás, striech s mimoriadnou odolnosťou voči nepriaznivým vplyvom počasia. Predajňa a sklad Lexanu a montážného príslušenstva Košice.

Staviate nový alebo obnovujete starý prístrešok a neviete sa rozhodnúť akú krytinu použiť na jeho zastrešenie? Najpraktickejším riešením je použitie komôrkových alebo plných polykarbonátových dosiek. Tieto materiály majú výrobcom garantovanú dlhoročnú záruku. Poskytujú ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia, ako je dážď, sneh, slnečné žiarenie. Zabezpečujú denné presvetlenie priestoru pod prístreškom. V našej predajni vám okrem predaja týchto materiálov vieme pomôcť pri výbere farby a hrúbky dosky aj poradiť, aké parametre má mať podkladová konštrukcia prístrešku. Dôležitým prvkom pri montáži Lexanu je aj výber vhodného montážneho príslušenstva. U nás vám dosky naformátujeme na požadované rozmery.

Strešné svetlíky zabezpečujú presvetlenie priemyselných hál a iných objektov. Na starých halách a budovách sú pôvodné svetlíky sedlové s kovovými konštrukciami a s preskleniami z drôtoskiel pri ktorých dochádza k veľkým únikom tepla. Tieto svetlíky sa nahrádzajú novými - oblúkovými, ktoré zmenšujú plochu presklenia až o 40%. Nosné konštrukcie sú z hliníkových profilov prekryté polykarbonátovými platňami, ktoré majú lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako drôtosklá. Tieto svetlíky sú ľahšie a rozmerovo variabilnejšie. Ďalšou možnosťou je čiastočná rekonštrukcia pôvodných svetlíkov pri ktorých nosné konštrukcie sú zachované a drôtosklá sa nahradia polykarbonátovými platňami, ktoré sa upevňujú hliníkovými prítlačnými lištami.                                                                                                          

Fotogaléria zastrešenia prístreškov polykarbonátovými doskami

prístrešky, svetlíky, Košice