prístrešky, svetlíky, Košice

Prístrešky a svetlíky

     ”Prístrešky z Lexanu - spoľahlivá ochrana pred slnečným žiarením“

Obchod a sklad Košice

Ponúkame dosky z polykarbonátu s UV ochrannou, pre rovné alebo oblúkové zastrešenie a presvetlenie prístreškov, svetlíkov, skleníkov, altánkov, pergol, terás, striech, s mimoriadnou odolnosťou voči nepriaznivým vplyvom počasia. U nás v obchode so skladom Lexanu a príslušenstva pre ich montáž v Košiciach. 

Staviate nový alebo obnovujete starý prístrešok a neviete sa rozhodnúť akú krytinu použiť na jeho zastrešenie? Najpraktickejším riešením je použitie komôrkových alebo plných polykarbonátových dosiek. Tieto materiály majú výrobcom garantovanú dlhoročnú záruku. Poskytujú ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia, ako je dážď, sneh, slnečné žiarenie. Zabezpečujú denné presvetlenie priestoru pod prístreškom. V našej predajni vám okrem predaja týchto materiálov vieme pomôcť pri výbere farby, hrúbky dosky a aj poradiť, aké parametre má mať podkladová konštrukcia prístrešku. Dôležitým prvkom pri montáži Lexanu je aj výber vhodného montážneho príslušenstva. U nás vám dosky naformátujeme na požadované rozmery.

Strešné svetlíky zabezpečujú presvetlenie a tepelnú izoláciu priemyselných hál a iných objektov. Na starých halách a budovách sú pôvodné svetlíky sedlové s kovovými konštrukciami a s preskleniami z drôtených skiel pri ktorých dochádza k veľkým únikom tepla. Tieto svetlíky sa nahrádzajú novými - oblúkovými, ktoré zmenšujú plochu presklenia až o 40%. Nosné konštrukcie sú z hliníkových profilov prekryté polykarbonátovými doskami, ktoré majú lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako drôtené skla. Tieto svetlíky sú ľahšie a rozmerovo variabilnejšie. Ďalšou možnosťou je čiastočná rekonštrukcia pôvodných svetlíkov pri ktorých nosné konštrukcie sú zachované a nefunkčné sklá sa nahradia polykarbonátovými doskami, ktoré sa upevňujú hliníkovými prítlačnými lištami.                                                                                                          

Fotogaléria zastrešenia prístreškov polykarbonátovými doskami

Kontakt: PROFILEXAN s.r.o. Južná trieda 117, Košice, mobil: 0905 406 838, tel.: 055 6986 333, email: info@profilexan.sk, web: www.profilexan.sk  

prístrešky, svetlíky, Košice